NOWA INWESTYCJA

Data publikacji: 2021-05-07

WSZYSTKICH ZAINTERESOWANYCH ZAKUPEM MIESZKANIA W NASZEJ NOWEJ INWESTYCJI PRZY UL. SARBINOWSKIEJ NA WROCŁAWSKICH KUŹNIKACH ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z PEŁNĄ OFERTĄ.

 

Inwestycja „SARBINOWSKA”, która powstanie na Kuźnikach przy ul. Sarbinowskiej w zachodniej części Wrocławia składać się będzie  z zespołu 2 budynków mieszkalnych, wielorodzinnych, o wysokości czterech i pięciu kondygnacji nadziemnych i jednej kondygnacji podziemnej, z cichobieżnymi windami poruszającymi się pomiędzy wszystkimi kondygnacjami.

Łącznie zaprojektowano 96 mieszkań, w tym 1, 2, 3, 4 - pokojowych o pow. od 31 m2 do 68 m2 oraz mieszkania  z antresolą o pow. od 79 m2 do 107 m2 – wszystkie z balkonami lub tarasami. Mieszkania zaprojektowano zarówno z oddzielną kuchnią, typową dla tradycyjnych rozkładów mieszkań, jak i aneksem kuchennym połączonym z pokojem dziennym, dzięki czemu mieszkania wydają się większe i bardziej przestronne. Pod każdym z budynków zostanie wybudowany garaż podziemny oraz komórki lokatorskie.

Ponadto na terenie inwestycji powstanie 80 naziemnych miejsc postojowych, stojaki rowerowe, plac zabaw, a teren wokół budynków zostanie zagospodarowany zielenią parkową. 

            Mieszkania oddawane będą w standardzie deweloperskim podwyższonym, tzn.: ściany i sufity gładkie tynkowane, parapety z konglomeratu marmurowego, grzejniki panelowe konwektorowe z termostatami, okna z nawietrzakami, rolety zewnętrzne na wszystkich kondygnacjach, drzwi wejściowe do mieszkań o odporności na włamania klasy C, instalacja elektryczna (z osprzętem), hydrauliczna, teletechniczna, domofonowa.

          „SARBINOWSKA” to doskonała lokalizacja w bezpośrednim sąsiedztwie Lasu Kuźnickiego, Parku Tysiąclecia, toru wrotkarskiego i dużego placu zabaw "Kuźnia Piratów". Tereny zielone zapewnią naszym mieszkańcom zarówno aktywność sportową, jak i odpoczynek.  W pobliżu inwestycji znajdują się: szkoła, przedszkole, przychodnia, apteka, salony fryzjerskie i kosmetyczne, dyskont PoloMarket, sklepy osiedlowe, restauracje i kościół.
           Kuźniki są doskonale skomunikowane z resztą Wrocławia poprzez komunikację miejską, sąsiadujący Dworzec Kolejowy Wrocław Kuźniki oraz Autostradową Obwodnicę Wrocławia (A8). W odległości 3 km znajduje się Centrum Handlowe Magnolia, Fashion Outlet  i Stadion Miejski z licznymi atrakcjami dla dorosłych i dla dzieci.

Termin zakończenia inwestycji zaplanowano na IV kwartał 2022 r.


Zapraszamy do kontaktu z doradcą - nr  tel. 880-789-700.

Podziel się tym wpisem