Nowa Zatorska - kup mieszkanie wykończone

Data publikacji: 2022-04-23

Mieszkanie K9-8 - wykończone "pod klucz" zgodnie z najnowszymi trendami

 

Oferowane mieszkanie K9/8, to trzypokojowy lokal o powierzchni 54,98 m2 z WYKOŃCZENIEM "POD KLUCZ" znajdujący się na pierwszym piętrze w bud. I.  Składa sie z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, 2 sypialni oraz łazienki z WC.

 

 

 

Projekt wykończenia mieszkania to połączenie najnowszych trendów w aranżacji wnętrz. Wnętrza pomieszczeń zaprojektowano w taki sposób, aby nawiązywały do siebie kolorystyką oraz stylem, a jednoczenie poprzez zastosowane detale określały jasno swoje przeznaczenie.

 

 

Salon z aneksem kuchennym o powierzchni ponad 22 m2 doświetlają duże, wysokie dwuskrzydłowe okna balkonowe. Mocnym akcentem tego pomieszczenia jest stylowa tapeta z motywem roślinnym. Zabudowa meblowa w aneksie kuchennym nawiązuje swoja kolorystyką do salonu, a złote detale dodają jej szyku. Mieszkanie posiada 2 sypialnie, w których również króluje piękna butelkowa zieleń. Ponad pięciometrowa łazienka z toaletą została zaprojektowana w jasnej, naturalnej kolorystyce. Białe oraz drewnopodobne elementy nadają jej przytulnego klimatu, a motyw liści jest spójny z pozostałymi elementami projektu mieszkania. 

 

 

Wykończone mieszkanie dostępne będzie do odbioru od 03.06.2022 r., natomiast już dziś zapraszamy Państwa do Biura Sprzedaży w celu poznania szczegółów oferty.

 

Biuro Sprzedaży "Nowa Zatorska" - tel. 669 885 997, ul. Zatorska 128/2

Przedstawione wizualizacje mają charakter poglądowy i nie stanowią oferty w rozumieniu ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny (Dz. U. z 2014 r., poz. 121; ze zm.).

Podziel się tym wpisem