Nowa Zatorska - kup mieszkanie wykończone

Data publikacji: 2022-09-16

Mieszkanie K8/9 - wykończone "pod klucz" 60 m2 wpisujące się w najnowsze trendy!

 

Oferowane mieszkanie K8/9, to trzypokojowy lokal o powierzchni 60,59 m2 z WYKOŃCZENIEM "POD KLUCZ" znajdujący się na pierwszym piętrze w bud. H.  Składa sie z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni oraz łazienki z WC.

 

 

Cena mieszkania wraz z wykończeniem - 626 999,00 zł

UWAGA! PROMOCJA! Komórka lokatorska 3,45 m2 gratis w cenie mieszkania!

 

Projekt wykończenia mieszkania to połączenie najnowszych trendów w aranżacji wnętrz. Wystrój pomieszczeń zaprojektowano w taki sposób, aby nawiązywały do siebie kolorystyką oraz stylem, a jednoczenie poprzez zastosowane detale określały jasno swoje przeznaczenie.  

Salon z aneksem kuchennym o powierzchni prawie 28 m2 doświetlony jest przez duże przeszklenia oraz szerokie podwójne drzwi balkonowe. Zabudowa meblowa w aneksie kuchennym jest jasna, prosta i nowoczesna. Jej uniwersalność pozwala na urządzenie część salonowej w dowolnym stylu. Łazienka z toaletą została zaprojektowana również w jasnej, naturalnej kolorystyce. Drewnopodobne elementy oraz ozdobny mech nadają jej przytulnego klimatu.

Wykończone mieszkanie dostępne będzie do odbioru od 15.11.2022 r., natomiast już dziś zapraszamy Państwa do Biura Sprzedaży w celu poznania szczegółów oferty.

 

* Zakres wykończenia mieszkania K8/9 nie obejmuje widocznej na wizualizacjach lodówki. Wizualizacje mogą nieco odbiegać od realizacji. 

 

Biuro Sprzedaży "Nowa Zatorska" - tel. 669 885 997, ul. Zatorska 128/2

Podziel się tym wpisem